Стыпендыя Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

  

f1

Валынцэвіч
Мадэст Алегавіч

ЭС-41

chamolova

Шамолава
Юлія Паўлаўна

ГТ-41

kaleev

Калееў
Павел Аляксандравіч

ВСА-31

no foto 120

 

 

Капітанаў
Павел Ігаравіч

УБ-31

 

 

 

Стыпендыя Францыска Скарыны

 

kunec

Кунец
Уладзімір Аляксандравіч

МТ-41

dudachenko

Дудашэнка
Ганна Сяргееўна

ПА-61

bratikova

Брацiкава
Анастасія Сяргееўна

СП-41

 

Персанальная стыпендыя Савета ВНУ студэнтам, якія маюць асаблівыя поспехі па дысцыплінах прафесара, імя якога носіць стыпендыя

 

Імя заслужанага дзеяча фізічнай культуры БССР Злотнікава Пятра Аляксеевіча
 

profile default

Новікаў
Ілля Уладзіміравіч

УА-41

Імя заслужанага дзеяча культуры Рэспублікі Беларусь Коваля Алега Сцяпанавіча

bazaka

Базака
Вера Уладзіміраўна

ГТ-41

Імя прафесара Дзiранка Яўхіма Дзмітрыевіча

 

 

kovalev

Кавалёў
Дзмітрый Алегавіч
ГК-41

 

Імя прафесара Крываручкi Мікалая Захаравіча

markovcov

Пісарэнка
Святлана Яўгенаўна

МВ-51

Імя прафесара Сахачэўскага Мікалая Аляксандравіча

mixalko

Курыцын
Павел Андрэевіч

МЭС-51

Імя акадэміка Белага Уладзіміра Аляксеевіча

 

zankevich

Занкевіч
Уладзімір Іванавіч

М0–31

Імя акадэміка Прахарэнкi Пятра Пятровіча

markovcov

Маркаўцоў
Андрэй Анатольевіч

МД-51

Імя прафесара Шчарбакова Сяргея Васільевіча

dmitriev

Дзмітрыеў
Антон Уладзіміравіч

МС-41

Імя прафесара Купчынава Івана Іосіфавіча

tarakanov

Шэр
Махамад Кайс

ПС-51

Імя прафесара Сядзенкi Мацвея Васільевіча
 

maslovskaya

Заяц
Віктар Валер'евіч

ПК-51

Імя прафесара Каракіна Мікалая Іванавіча
 

slobodaynik

Петрачэнка
Ала Аляксандраўна

ПА-61

Імя прафесара Кудраўцава Ігара Аляксандравіча

michenko

Мішчанка
Юлія Андрэеўна
ПА-61

Імя прафесара Петруковіча Аляксея Аляксеевіча

orexvo

Арахво
Наталля Аляксандраўна
СП-41

Імя прафесара Лебедзева Сяргея Малахавіча
 

tolochko

Талачко
Злата Юр'еўна
СП-31

Імя прафесара Ціхамірава Івана Георгіевіча

perxunova

Ермалаеў
Дзмітрый Сяргеевіч

УД-41

Імя прафесара Сыцко Пятра Аляксандравіча
 

radivil

Данілавіч
Аляксандр Аляксандравіч

УД-31

Імя прафесара Грунтова Пятра Сцяпанавіча
 

komarovich

Ермакавец
Алёна Аляксандраўна

УБ-41

Імя прафесара Ярашэвіча Валянціна Пятровіча

kruk

Амельчук
Алег Аляксеевіч

УД-52

Імя прафесара Праўдзіна Мікалая Уладзіміравіча

savich

Булкіна
Анастасія Уладзіміраўна

УЛ-41

Імя прафесара Даўнаровiча Вітольда Ігнатавіча

fedaynin

Федзянiн
Максім Андрэевіч

ЭМ-41

Імя акадэміка Чунiхiна Сяргея Антонавіча

velichko

Буёнак
Кацярына Валянцінаўна

ЭМ-41

Імя прафесара Русакова Сцяпана Апанасавіча

avdeenko

Удодаў
Аляксандр Юр'евіч

ЭМ-31

Імянная стыпендыя рэктара універсітэта

ryabcev

Рабцаў
Барыс Барысавіч

мТ-47

 

 

Стыпендыя за высокія творчыя паказчыкі

 

kulikovskaya

Назаранка
Яўген Сяргеевіч

ГТ–41

gorbulinskaya

Гарбулiнская
Анастасія Сяргееўна

ГБ-41

shubert

Шуберт 
Алеся Юр'еўна
СВ-31

avchinnikova

Дзем'янчук
Вольга Ўладзіміраўна
УД-21