ПАДРАЗДЗЯЛЕННІ

Аддзел кадраў

Паранін
Сяргей Іванавіч
Начальнік (пакой 213)

(0232) 95-32-11

Па працы з супрацоўнікамі
(пакой 215-1, 215-2)

(0232) 95-24-07

Па працы са студэнтамі (пакой 221)

(0232) 95-39-12

 

Канцылярыя

Афончанка
Раіса Абдулхакаўна
Загадчык (пакой 217)

(0232) 95-20-96

Ямельянчанка
Святлана Якаўлеўна
Загадчык архiва (пакой 661)

(0232) 95-39-55

 

Бухгалтэрыя

Цыганок
Ірына Іванаўна
Галоўны бухгалтар (пакой 218)

(0232) 31-93-18
(0232) 95-24-08

 

Планава-эканамічны аддзел

Гавароўская
Валянціна Міхайлаўна
Начальнік

(0232) 31-96-69
(0232) 95-27-08

 

Аддзел арганізацыйнай працы і прававога забеспячэння (пакой 209)

Кавалёва
Алена Яўгенаўна
Начальнік

(0232) 31-94-54

 

Вучэбна-метадычны аддзел

Шкурына
Алена Уладзіміраўна
Начальнік (пакой 283)

(0232) 95-24-02

 

Вылічальны цэнтр

Рычкоў
Аляксандр Уладзіміравіч
Начальнік (1507б)

(0232) 95-25-73

Дземчанка
Вольга Уладзіміраўна
Вядучы інжынер-праграміст
(пакой 1409, 1410)

(0232) 95-39-18

 

Басейн

Ткачук
Вячаслаў Васільевіч
Начальнік

(0232) 31-69-83

 

Спартыўны клуб

Кудраўцаў
Аляксей Уладзіміравіч
Загадчык

(0232) 95-34-37

 

Інстытут павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі кіраўнікоў і спецыялістаў транспартнага комплексу Рэспублікі Беларусь

Зянкевіч
Аляксандр Георгіевіч
Дырэктар (пакой 285)

(0232) 21-26-99
(0232) 95-39-51

Дзялец
Тамара Міхайлаўна
Намеснік дырэктара (пакой 293)

(0232) 31-92-70
(0232) 95-25-32

 

Навукова-тэхнічная бібліятэка (пакой 136)

Бабакова
Таццяна Уладзіміраўна
Заведующий

(0232) 95-29-78

 

Аддзел якасці і інфармацыйнага забеспячэння навучальнага працэсу (пакой 1123)

Ханеня
Валянціна Іванаўна

Спецыяліст па СМЯ

(0232) 95-37-74

Модзiна
Таццяна Мікалаеўна

адміністратар сайта вну

(0232) 95-37-74

Электронная пошта

Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

 

Аддзел інфармацыйных сістэм (пакой 1409)

Вярбенец
Дзяніс Віктаравіч

Начальнік

(0232) 95-35-10

 

Аддзел міжнародных сувязяў (пакой 1519)

Шабзухаў
Юрый Анатольевіч

Начальнік

(0232) 26-59-92
+375 25 546 89 36 

Электронная пошта

Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

 

Аддзел па выхаваўчай рабоце з моладдзю (пакой 458)

Галубовіч
Алена Мікалаеўна

Начальнік

(0232) 29-30-16
(0232) 95-24-97

 

Аддзел магістратуры і студэнцкай навукі (пакой 1121)

Казароз
Ігар Мікалаевіч

Начальнік

(0232) 22-42-93
(0232) 95-39-71
8 (029) 661-15-70

 

Студэнцкі гарадок

Кiрыло
Тамара Мораўна

Начальнік

(0232) 32-95-35
(0232) 95-39-15

 

Выдавецкі цэнтр

Маруняк
Таццяна Міхайлаўна

Начальнік выдавецкага цэнтра

(0232) 31-93-17
(0232) 95-27-14

 

Адміністрацыйна-гаспадарчая частка

Барсукоў
Сяргей Дзмітрыевіч
Вык. абавяз. прарэктара па
адміністрацыйна-гаспадарчай рабоце

(0232) 71-07-60
(0232) 95-24-01

Бурчанка
Андрэй Ігаравіч

Галоўны інжынер

(0232) 26-04-34
(0232) 95-27-41

 

Аддзел забеспячэння

Максімчук
Васіль Андрэевіч

Начальнік аддзела забеспячэння

(0232) 31-92-51
(0232) 95-25-19

 

Аддзел галоўнага энергетыка

Ляўкоўскі
Аляксандр Васільевіч

Галоўны энергетык

(0232) 31-59-09
(0232) 95-39-37

 

Гаспадарчы аддзел (пакой 1121)

Церашкова
Валянціна Іванаўна

Начальнік гаспадарчага аддзела

(0232) 95-39-71
(0232) 95-39-63

 

Эксплуатацыйна-тэхнічны аддзел

Дубовік
Сергей Семёнович
Начальнік эксплуатацыйна-тэхнічнага аддзела

(0232) 95-27-56

 

Аддзел забеспячэння бяспекі і аховы працы

Шаўчэнка
Аляксандр Аляксеевіч
Начальнік

(0232) 95-39-19

 

Пункт аховы здароўя

Яўсеенка
Таццяна Фёдараўна
Загадчык

(0232) 95-39-65

 

Навукова-даследчы сектар

Самкнулаў
Аляксандр Іванавіч
Начальнік

(0232) 95-39-75

Сайт

http://pdv.by

 

Аддзел сертыфікацыі (пакой 1413б, 1505а, 1506а)

Зайчык
Вячаслаў Сямёнавіч

Начальнік

(0232) 31-95-30
(0232) 95-37-14

 

Выпрабавальны цэнтр чыгуначнага транспарту «Сека»

Сянько
Веніямін Іванавіч
Начальнік (пакой 241)

(0232) 29-59-63
(0232) 95-39-53

 

Аспірантура (пакой 272)

Кузiна
Ала Васільеўна

Начальнік (пакой 241)

(0232) 95-34-95